Jan Maloušek

Jmenuji se Honza a jsem certifikovaný fitness trenér, masér a výživový poradce. Od malička jsem rád zkoušel nové věci, během dospívání jsem si našel cestu k posilování a bojovým sportům. Tehdy jsem se zamiloval do pohybu a zjistil, že se každý z nás může ve svém těle cítit silně, zdravě a dobře. Postupem času jsem si uvědomil, že chci pomáhat ostatním a vést je k tomu, aby se i oni ve svém těle cítili dobře, a to prostřednictvím masáží a osobního tréninku.

Zaměření a certifikace:

  • Sportovní a rekondiční masér (trigger pointy, reflexologie, sportovní a klasické masáže, bolesti pohybového aparátu)
  • Fitness instuktor, kondiční trenér
  • Instruktor sebeobrany a bojových umění
  • Instruktor plavání a záchrany tonoucího (certifikace AČR)
  • Výživový poradce

Reference

"Služby jsou po všech stránkách profesionální a nadstandartní - empatie, ochota a vstřícnost nejen při hledání termínu masáže, ale i různé masážní techniky a přístupy "šité na míru" každému klientovi, mezi které patřím nejen já. To vše za velmi příznivou cenu. Děkuji Ti za Tvé zlaté ruce."

Jarmila Bodláková

"Absolvovala jsem masérský kurz pro začátečníky. Instruktor byl velmi dobře připravený, srozumitelně vysvětlil problematiku jednotlivých svalových skupin, prošli jsme si celou řadu technik. Kurz byl velmi přínosný i po praktické stránce s nácvikem těchto technik a odbourání nedostatků. Vřele doporučuji!"

Simona Kotačková

"Příjemná jak masáž, tak i rozhovor a rady ohledně cvičení, stravy, bolesti. Za mě spokojenost."

Jan Petrik